Uposlenici

Razredna nastava

  1. Dženana Nuhić, Razredna nastava – I 1
  2. Semira Rizvanović, Razredna nastava – I 2
  3. Edina Isanović, Razredna nastava – I 3
  4. Aida Kuštrić, Razredna nastava – I 4
  5. Azra Spahović, Razredna nastava – II 1
  6. Dženita Velo, Razredna nastava – II 2
  7. Maja Salčin, Razredna nastava – II 3
  8. Fatima Čolaković, Razredna nastava – III 1
  9. Zlatka Vejzović, Razredna nastava – III 2
  10. Jasna Šemić, Razredna nastava – III 3
  11. Almedina Štukan, Razredna nastava – IV 1
  12. Senada Tošić, Razredna nastava – IV 2
  13. Fatima Krčenda, Razredna nastava – V 1
  14. Semira Špago, Razredna nastava – V 2
  15. Lana Škaljić, Razredna nastava – V 3

Predmetna nastava

  1. Zejna Prguda, Bosanski jezik i književnost – VI 1
  2. Ibro Eminović, Islamska vjeronauka – VI 2
  3. Elvisa Boškailo – Fizika, Informatika – VI 3
  4. Elvira Ramadani, Engleski jezik – VII 1
  5. Amira Husnić, Historija – VII 2
  6. Elvira Mezitk Šehović, Bosanski jezik – VII 3
  7. Anela Omanović, Engleski  jezik – VIII 1
  8. Belma Selimotić, Tehnička kultura, Informatika – VIII 2
  9. Sanel Šamerić, Likovna kultura – VIII 3
  10. Aldin Osmanović, Historija, geografija – IX 1
  11. Adis Hodžić, Matematika – IX 2
  12. Goran Turajlić, Engleski jezik – IX 3
  13. Dinka Šarić, Bosanski jezik
  14. Adaleta Ćemalović, Njemački jezik
  15. Đenita Hadžović, Njemački jezik
  16. Haris Devedžić, Turski jezik
  17. Huso Bisić, Matematika
  18. Mubera Muminagić, Muzička kultura
  19. Sanel Šamerić, Likovna kultura
  20. Mirsada Mustafić, Hemija
  21. Senadina Lakišić, Geografija
  22. Suad Tabaković, Historija
  23. Džemal Jašarević, Tjelesni i zdravstveni odgoj
  24. Nedžad Šuta, Tjelesni i zdravstveni odgoj
  25. Himzo Isić, Islamska vjeronauka
  26. Elvedin Duraković, Islamska vjeronauka
  27. Maja Martinović, Biologija
  28. Anela Logo, Bosanski jezik
  29. Sanja Taslaman, Bosanski jezik
  30. Đula Hodžić, Biologija

Tehničko osoblje

  1. Asim Šegetalo – Školski majstor
  2. Mevla Bajramović – Radnica na održavanju čistoće
  3. Fehima Đuderija – Radnica na održavanju čistoće
  4. Mirsada Šehić – Radnica na održavanju čistoće
  5. Hava Špago – Radnica na održavanju čistoće
  6. Mersa Džeko – Radnica na održavanju čistoće
  7. Samija Pajević – Radnica na održavanju čistoće