07.03.2021.

Razredna nastava

 

  1. Edina Isanović, Razredna nastava – I 1
  2. Semira Špago, Razredna nastava – I 2
  3. Aida Kuštrić Leto, Razredna nastava – I 3
  4. Dženana Nuhić, Razredna nastava – II 1
  5. Semira Rizvanović, Razredna nastava – II 2
  6. Almedina Mutilović, Razredna nastava – II 3
  7. Edna Isić, Razredna nastava – III 1
  8. Anisa Abaza, Razredna nastava – III 2
  9. Amina Hrnjica, Razredna nastava – III 3
  10. Fatima Čolaković, Razredna nastava – IV 1
  11. Selma Alispahić-Vuk, Razredna nastava – IV 2
  12. Dženita Velo, Razredna nastava – IV 3
  13. Senada Tošić, Razredna nastava – V 1
  14. Jasna Šemić, Razredna nastava – V 2
  15. Maja Salčin, Razredna nastava – V 3

 

Predmetna nastava

 

  1. Aldin Osmanović, Historija, geografija- VI 1
  2. Amela Marić, Bosanski jezik i književnost – VI 2
  3. Adis Hodžić – Matematika – VI 3
  4. Senita Memić – Njemački jezik i književnost – VI 4
  5. Ibro Eminović, Islamska vjeronauka – VII 1
  6. Jasmina Drljević, Bosanski jezik i književnost – VII 2
  7. Elvisa Boškailo, Fizika, informatika – VII 3
  8. Elvira Mezit Šehović, Bosanski jezik i književnost – VII 4
  9. Alma Čolak, Biologija – VIII 1
  10. Amira Husnić, Historija, geografija, Informatika – VIII 2
  11. Anela Omanović, Engleski jezik – VIII 3
  12. Sanel Šamerić, Likovna kultura – IX 1
  13. Belma Selimotić, Informatika, tehnička kultura – IX 2
  14. Elvira Ramadani Osmanović, Engleski jezik i književnost 
  15. Goran Turajlić, Engleski jezik i književnost
  16. Adaleta Ćemalović, Njemački jezik i književnost
  17. Haris Devedžić, Turski jezik i književnost
  18. Huso Bisić, Matematika
  19. Ervin Husagić, Muzička kultura
  20. Mirsada Mustafić, Hemija
  21. Suad Tabaković, Geografija
  22. Nihada Đono, Biologija
  23. Džemal Jašarević, Tjelesni i zdravstveni odgoj
  24. Muhamed Kajan, Tjelesni i zdravstveni odgoj
  25. Himzo Isić, Islamska vjeronauka
  26. Elvedin Duraković, Islamska vjeornauka
  27. Njegoš Veljančić, Pravoslavna vjeronauka
  28. Adisa Salčin, Matematika