19.08.2019.

Vannastavne aktivnosti/dodatne aktivnosti

Alternativni teatar osnovaca ATO
Voditelj: Jasmina Drljević

Alternativni teatar osnovaca I-V
Voditelji: Zerina Torlo i Edina Čelebić

Literarna I
Voditelji: Anisa Abaza i Amela Šakić

Literarna II
Voditelji: Fatima Čolaković i Amela Marić

Jedinstvo različitosti (svjetske kulturne tradicije)
Voditelji: Amira Husić, Suad Tabaković, Aldin Osmanović

Tehničari – inovatori
Voditelji: Emira Tule, Belma Selimotić

Ritmička sekcija 2
Voditelji: Elvira Ramadani Osmanović i Almedina Mutilović

Ritmička sekcija 1
Voditelji: Selma Alispahić Vuk i Semira Špago

Školski hor
Voditeljica: Mubera Muminagić

Leptirići
Voditelji: Senada Tošić i Melisa Čadra

Sportske sekcije
Voditelji: Džemal Jašarević, Nedžad Šuta

Informatička sekcija
Voditeljica: Belma Selimotić

Mladi fizičari
Voditeljica: Elvisa Boškailo

Likovna (art) sekcija (dizajneri)
Voditelji: Sanel Šamerić i Maja Salčin

Kreativna sekcija 1
Voditelji: Dženana Nuhić i Selma Alispahić Vuk

Kreativna sekcija 2
Voditelj: Aldin Osmanović

Distibucija dječije štampe
Semira Razvanović, Edina Isanović

Mladi matematičari
Voditelj: Adis Hodžić

Mladi hemičari
Voditelj: Mirsada Mustafić

Brošura – godišnje aktivnosti
Voditelji: Sanel Šamerić, Amira Husnić, Suad Tabaković, Haris Devadžić

Kulturno-historijske različitosti svijeta
Voditelji: Amira Husnić, Suad Tabaković

Mladi poduzetnici
Voditelji: Belma Selimotić i Mirza Trbonja

Ekološka sekcija
Voditelji: Alma Čolak, Zejna Prguda, Đula Hodžić

Joga
Voditelji: Aida Kuštrić Leto, Almedina Štukan

Kreni zdravo
Voditelji: Alma Čolak i Aida Kuštrić Leto

Volontiranje u zajednici
Voditelji: Amira Husnić, Anela Omanović, Senita Memić i Belma Bebanić.

Humanitarne akcije
Voditelji: Himzo Isić, Elvedin Duraković, Aida Kuštrić Leto

Tinejdžeri svijet vide svojim očima
Voditelji: pedagoško-psihološki tim, Vijeće učenika, Himzo Isić

STEM
Voditelji: Jasna Šemić, Elvisa Boškailo

Klub bosansko-turskog prijateljstva
Voditelji: Haris Devadžić, Senita Memić